תמונת מופע: אמת וחוה Adam&id/שרון צוקרמן ויזר

אמת וחוה Adam&id/שרון צוקרמן ויזר

מחול
תיאטרון מחול ענבל והמרכז האתני הרב תחומי
שבת, 15 פברואר 2020 21:00
משך 60 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:30
מחיר 60 עד 80 ₪

פרטי האירוע

מאת שרון צוקרמן ויזר
מופיעים: שרון צוקרמן ויזר ומשה שכטר אבשלום
עיצוב תיאורה: עומר שיזף
עיצוב אובייקט: מעין רזניק
עין חיצונית: שני גרנות
מוסיקה: איתמר ציגלר, ביטלס, אֵמָהוֹי צֵגֶה־מַרְיָם גֶבְּרוּ
* המופע כולל טקסט בעברית

"....וצוקרמן ושכטר הופכים כאן לתופעה רב-תכליתית: הם גם רוקדים, וגם משחקים, וגם מדברים, וגם שרים, והם גם יוצרים, והם גם בני אדם, הכל מכל בתוך אותו יקום בימתי שהם נעים בתוכו.
משתמשים בדמותם כפרסונה מרובת תפקידים, עיסוקים ומשמעויות. כל אחת מהן עושה את פעולתה שלה כסוג של שפת תנועה, כמנטרה, כתרגול מנטלי או כנסיון בתקשורת פונקציונלית. והם הם החמצן של היצירה התפורה למידותיהם על כל מרכיביהם: גופם, נפשם, אישיותם, הרגליהם – הכל הופך לחומר ביד היוצרת. כל פיסה של עבר תודעתי וגופני משמשת חומר גלם...."
מתוך אתר 'המבכרת', ענת זכריה.

בתמיכת: מפעל הפיס, פסטיבל צוללן, טייץ: מחול מחשבה

שרון צוקרמן ויזר: ילידת 1977. יוצרת, רקדנית ודרמטורגית למחול שעובדת דרך קבע עם היוצרים הלל קוגן ואיריס ארז. בוגרת בית הספר למחול עכשווי P.A.R.T.S , בבריסל. מלווה תהליכי יצירה של יוצרים עצמאיים, מנחה סדנאות פרפורמנס, יצירה ואימפרוביזציה. יזמית של מרחבי מחשבה וחקירת מחול לקהילה המקצועית, ומנהלת התכנית החדשה לכוריאוגרפיה במרכז כלים- בבת ים. משה שכטר אבשלום: יליד 1980. רוקד בעבודותיהן/ם של כוריאוגרפיות/ים ויוצרות/י במה. יוזם ומייסד של פסטיבל צוללן למחול עכשווי בתל אביב-יפו. שותף בצוות הניהול של מרכז כלים לכוריאוגרפיה בבת ים.

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים