תמונת מופע: עומר קורן - ארץ לא

עומר קורן - ארץ לא

מוסיקה
תיאטרון מחול ענבל (מפת הגעה)
חמישי, 20 פברואר 2020 21:00
משך 80 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:30
מחיר 70 עד 90 ₪

פרטי האירוע

מופע בכורה חגיגי (+אורחים מיוחדים!) לאלבומו החדש של עומר קורן, "ארץ לא".
אלבום-קונספט המספר את סיפורה של הארץ המדממת דרך שירים שהלחין למילותיהם של משוררים ערבים ויהודים.
בין המשוררים: דליה רביקוביץ', דוד אבידן, נידאא חורי, רוני סומק, מחמוד דרוויש, גיורא פישר, אלי אליהו ועוד.
האלבום זיכה את עומר במענק הפיס 2019, שם הוכתר כ"אחד היוצרים המעניינים במיינסטרים הישראלי העכשווי".

עומר קורן: שירה/ תופים: ניר מרדן/ בס: אמילי משה/ צ'לו: רומי קופלמן/ גיטרה: אמיתי לוין/ קלידים: יובל אייזנברג

 

▄  
"מוזיקאי מוכשר שכבר הרשים מאוד עם מיני האלבום שהוציא בשנה שעברה "יש לי אישה", שלושה שירי משוררות שהלחין בעדינות ושאפתנות מופתיים. אלבומו החדש מוסיף העזה, הכלה וחמלה למכלול התכונות שמאפיינות את שיריו, לא ממקום יומרני, כי אם מתוך רגישות עצומה לזולת. הוא חוקר סקרן שכלי המחקר במעבדתו הם רגשות, גיטרות וקול נעים... השיר "בני קין" שכתב מאיר גולדברג והלחין קורן, הוא שיר הרוק/פופ היפה ביותר שיצא השנה" (רז ישראלי, "ישראל היום")
▄  
"מדובר ביוצר מאוד אינטליגנטי ומיוחד עם אמירה וכישרון. הוא מבצע טוב את הטקסטים האלה שנתפסתי בהם והאלבום עצמו מושקע במחשבה". (דורון אורסיאנו ויטנר, מעריב)
▄    
"ההרמוניה הקולית מעניקה את תחושת העל-זמניות. יגידו-סצנת אינדי, משהו אלטרנטיבי. הקומפוזיציה ככלל משדרת משהו רענן, מיוחד, מלהיב." (יוסי חרסונסקי)
▄    
"עומר קורן הוא בין הסינגר/סונגרייטרס המעניינים שפועלים כיום. הטקסטים של קורן נעדרים את האסקפיזם המתקתק שמאפיין לעיתים שירים כיום... קורן לא הגיע כדי לבדר אף אחד. הוא ישיר לקהל שלו את מה שצריך להאמר, אבל באלגנטיות... ביטוי מוצלח לאופן שבו Singer-Songwriter אמור להשמע ולהראות על הבמה. (עינת גן שלו, מגזין "קולומבוס")
▄   
"לא רק הפמיניזם הערכי והאמפתי שקורן מפגין בשיריו הופך אותו ליוצר מרתק...קורן משמיע שירים שיופיים נישא על עצב ולעיתים על מוזרות ובטבעיות שאין בה שמץ זיוף או אילוץ... ובתוך הרבדים העשירים קורן מצליח לגעת ולרגש". (תימורה לסינגר, "גלובס")

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים