תמונת מופע: פסטיבל צוללן - Fame Prayer / EATING | אנדרו טיי, פרנסואה לאלומייר , קטז'ינה שוגייב

פסטיבל צוללן - Fame Prayer / EATING | אנדרו טיי, פרנסואה לאלומייר , קטז'ינה שוגייב

פסטיבל צוללן
תיאטרון מחול ענבל והמרכז האתני הרב תחומי
חמישי, 19 ספטמבר 2019 21:00
משך 60 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:30
מחיר 99 עד 110 ₪

פרטי ההצגה

עבודה זו היא ניסיון to queer רוחניות, וניגוד משלים לתפיסה הניאו-ליברלית של טיפוח עצמי (self care) שממשיכה לומר לנו שעלינו לתקן את הדברים שלא בסדר אצלנו. בעבודה זו, אנו בודקים אידיאולוגיות של ״ספרי עזרה עצמית״ וטקסטים רוחניים של תרבות פופולרית - לכן, במקום להשתמש בחוקים ובפילוסופיות שלהם כהנחיות לחיים טובים, אנו משתמשים בהם כאסטרטגיות לגוף ולכוריאוגרפיה. אנחנו הופכים ומרימים חומרים נחותים לאוביקטים מיסטיים, ריקודים וטקסים. 

העבודה מבלבלת רעיונות של רוחניות מודרנית באמצעות תהליכים של צריכה, וכך מזמינה את הקהל לבחון את המורכבות שעולה כאשר תרבות הצריכה סופגת אליה פרקטיקות רוחניות. 

זוהי עבודה ויראטואוזית ואנטי-דיסצפלינרית שנוצרה על ידי איש המחול, אנדרו טיי, האמן במדיות ויזואליות ובפרפורמנס, פרנסואה לאלומייר (שניהם ממונטריאול), והצלמת ואמנית הפרפורמנס, קטרז'ינה שוגצ׳ו (פולין). העבודה מייצרת מרחב פולחן קווירי, ביקורת על ריפוי התרבות ומופע טרנסגרסיבי שגורם לנו לקהל לאבד אוריינטציה בעת שהוא מעורב בו במלואו. 

Fame Prayer / EATING זכה ב-Vanguard Award for Risk and Innovation from the Summerworks Performance Festival in Toronto Aug 2016, והופיע בפסטיבלים ברחבי העולם כמו Fierce Festival, Zurich Dance Days ועוד.
 

יצירה וביצוע: אנדרו טיי, פרנסואה לאלומייר , קטז'ינה שוגייב

 

לאחר המופע שיחה עם האמנים בהנחיית לילך פנינה ליבנה

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים