תמונת מופע: פסטיבל צוללן - Young Girls Wanna Dance Their Spirit בקרית המלאכה | לילך פנינה ליבנה

פסטיבל צוללן - Young Girls Wanna Dance Their Spirit בקרית המלאכה | לילך פנינה ליבנה

פסטיבל צוללן
קריית המלאכה (מפת הגעה)
שבת, 28 ספטמבר 2019 14:00
משך 60 דקות
מחיר 81 עד 90 ₪

פרטי ההצגה

המופע Young Girls Wanna Dance Their Spirit
מבוצע על ידי חבורה של 10 נשים-רקדניות-צעירות אשר ביחד מבקשות לחקור את עצמן, את נראותן בעולם ואת המיניות שלהן - לא מתוך הדימוי, לא מתוך החוץ, ולא מתוך המבט של האחר/ת עליהן, אלא מתוך עצמן – מתוך התבוננות אמיצה פנימה – מתוך האינטימיות המפחידה והמיניות הספציפית של כל אחת.
במופע זה הנשים נערות צעירות הללו, מנסות בזמן אמת להבין איפה המיניות שלהן ממוקמת ואיזה מן מיניות בכלל אפשרית בתוך העולם כיום, איך הן יכולות בזמן אמת להיות רפלקטיביות על עצמן ולשתף את הנוכחים במהלכים פנימיים שמתרחשים בתוכן, איך הן יכולות בזמן שצופים בהן להתמסר למהלך עמוק של התבוננות פנימה ולחקור את משמעות חווית הריקוד, המפגש והמיניות עבורן אשר לא תלויה בנראות של הדברים.


המופע יעלה פעמיים בלבד בפסטיבל צוללן – וביום שבת בבוקר יתקיימו סיורים עם בנות ה"יאנג גירלז" בסטודיות השונות בקריית המלאכה שיחקרו את מרחב החיים והאמנות של הקרייה.
בסיום כל מופע הקהל יצטרף אל הרקדניות למסיבת "ריקודי ספירט" משותפת, ההתמודדויות והתהליכים הפנימיים והחיצוניים שכל אחת עברה בתוכו ודרכו, על היחסים החדשים שהמופע מציע בין הרקדניות ובין הכוריאוגרפית, על המקום של אהבה בתוך המחקר הזה, על מגע ואינטימיות שהיא לאו דווקא מינית, על המעמד של הרקדנית ועל תודעת הרקדנית.
לאחר המופע בשבת תתקיים שיחה עם לילך וחבורת הרקדניות על תהליך יצירת המופע, ההתמודדויות והתהליכים שכל אחת עברה בתוכו, על היחסים החדשים שהמופע מציע בין הרקדניות לבין הקהל, על המקום של אהבה בתוך המחקר הזה, על ריקוד ומגע, על המעמד של הרקדנית ועל תודעת הרקדנית.

מאת: לילך פנינה ליבנה
משתתפות במחקר-מופע הרקדניות: שי קוקוי, תמר אבן חן, עמית טינה, גל לוינסון, מאי מנוביץ', נונציה פיצ'יקאלו, יובל פינקלשטיין, ניצן שפרן, אורן ברק ויעל וויס.
ליווי אמנותי ועיצוב חלל: טל הרינג
המופע נוצר בתמיכת "לה קולקטיז!", "טייץ: מחול ומחשבה", מרכז תרבות מנדל, עמותת הכוריאוגרפים, קרן יהושע רבינוביץ לאמנויות.


*המופע כחלק מהמחקר של תנועת ה- Non-Image.

*המופע כולל עירום ומסתיים ב"מסיבת ספיריט" משותפת עם הקהל.

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים