תמונת מופע: קפה ג'לאל- אנסמבל גיל רון שמע

קפה ג'לאל- אנסמבל גיל רון שמע

מוסיקה
תיאטרון מחול ענבל והמרכז האתני הרב תחומי
רביעי, 05 פברואר 2020 21:00
משך 90 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:30
מחיר 60 עד 85 ₪

פרטי ההצגה

קפה ג'לאל-

הפרויקט העברי-ערבי - אנסמבל גיל רון שמע

המופע קפה ג'לאל, בניצוחו של גיל רון שמע, משלב מוזיקה ערבית ועברית עכשווית, מקורית ומסורתית. זאת חגיגה מוזיקלית ותרבותית של מגוון יושבי הארץ הבוחרים במוזיקה כשער למכנה משותף של שלום והרמוניה. הקהל שר ונעמד על רגליו עם הסולן הערבי, כמאל סולימאן, והאולם הופך לחגיגה צבעונית וייחודית. המופע כולל בתוכו יצירות קלאסיות ועממיות, בלדות שקטות, ומנגינות שמחות - מנוף המדבר ועד להרי הגליל, מיפו לחופי סיני.

 

הביקורת מהללת: ״מי שלא היה בשמחה ישראלית, צריך להתחיל עם קפה ג'לאל. אל תפתחו טלוויזיה. אל תקראו עיתונים, לא אינטנרט. תתנתקו. אופוריה? אם תשאלו אותי איזו אופוריה אני מעדיף, זו של עומר אדם שעושה סולד אאוט של 30 אלף כרטיס לאיצטדיון בחיפה תוך חצי שעה, או זו של גיל רון שמע והאנסמבל שלו עם קהל של 300 איש, לא אהסס לחצי שנייה. את גיל רון שמע אשמע פעם שנייה ושלישית. האופוריה שלו מתאימה לי.״ (יוסי חרסונסקי, ״חרסונסקי מיוזיק״)

http://www.yosmusic.com/?p=71998 <--

 

שירה, הקשה: גיל רון שמע |

שירה: כמאל סולימאן |

צ'לו ושירה: מעיין ליניק |

נאי, קלרינט, שירה: אמיר שהאסר |

תופים וכלי הקשה: יאיר צברי |

גיטרה: עידן ערמוני|

 

Cafe Jallal is the newest creation of Gil Ron Shama, Israeli musician and co-founder of the first Israeli-Palestinian world music band, Sheva.

 

Gil Ron,art director of international cultural and peace seeking projects .

Gil is An artists of Middle East descent, who carries an important message,

of the new generation that finds music as the best gateway to peace between neighbors and nations, world wide.

 

Cafe Jallal Project

 

Ron Shama presents a new project joining the desert with the urban world in a melodious dish including Palestinian, Bedouin, and Jewish- and Arab-Israeli sacred chants ranging from traditional to renewed

 

Cafe Jallal is a real yet imagined space present in modern Israeli-Palestinian society, home to joyous hafla dancing, the captivating trills of Khaliji and Bedouin music, the soul longing of Hebrew prayer, celebrating traditions and voicing universally deep intentions for peace

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים