תמונת מופע: The Suit- Ori Lenkinski \\ UPROOTED-  Ravid Abarbanel \\ Yellow Poetry - Rotem Weissman

The Suit- Ori Lenkinski \\ UPROOTED- Ravid Abarbanel \\ Yellow Poetry - Rotem Weissman

מחול
תיאטרון מחול ענבל והמרכז האתני הרב תחומי
ראשון, 03 מאי 2020 20:30
משך 60 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:00
מחיר 50 עד 65 ₪

פרטי האירוע

החליפה.

היה זה וולנטיין דיי, 1962, כשהגברת הראשונה והבלתי נשכחת ג'קי קנדי הזמינה צוות צילום טלוויזיוני לביתה, למה שלימים יזכר כסיור האייקוני המצולם בבית הלבן. מאותו היום, היא הגדירה לעולם מחדש את המונח גברת ככלל והגברת הראשונה בפרט . 2020, מצויידת בחליפה הורודה (לא של שאנל), אורי לנקינסקי נטענת באנרגיה של קנדי ולוקחת את הקהל לסיור נשיאותי של כאן ועכשיו.

 

יצירה וביצוע: אורי לנקינסקי

מוסיקה: צ’אבי צ’קאר, פבלו קסאלס

יעוץ אומנותי: רייצ’ל ארדוס, רננה רז, עופר אמרם

בכורה: אינטימדאנס 2019, תאטרון תמונע

 

אורי לנקינסקי היא רקדנית יוצרת ועיתונאית שמשלבת את השפה התנועתית עם השפה הכתובה. אורי נולדה בקנדה וגדלה בארצות הברית. בין השנים 2000 ל2007 רקדה אורי עם יוצרים עצמאים ולהקות בניו יורק.

ב2007 היא עברה לתל אביב והחלה לרקוד ביצירות של אריאל כהן, אמיר קולבן, נעה שדור, עידן יואב, האופרה הישראלית ועוד. אורי אף יצרה עבודות מחול כמו הדואט the painting יחד עם מיכל חרסונסקי עבור גוונים במחול במרכז סוזן דלל, דיוקן #2, דואט עם רות אשל, יצירה שהוצגה לראשונה בפסטיבל אינטימדנס בתאטרון תמונע ו-Carriage, וידאו דאנס שהוצג במספר פסטיבלים ברחבי העולם. ב-2019 אורי מציגה סולו בכורה בפסטיבל אינטימדנס. כבר מעל לעשור, אורי כותבת על מחול בג׳רוזלם פוסט ומעריב ופרסמה כתבות רבות גם באתרים ועיתונים בחו״ל כמו דאנס מגזין והאפינגטון פוסט.

לאורי פינה קבועה על מחול בערוץ הטלוויזיה i24. אורי היא המייסדת של האתר Creative Writing שמהווה פלטפורמה לתגובות למחול. היא מתרגמת ועורכת טקסטים ליוצרים רבים ומלמדת סדנאות כתיבה בארץ ובחול.

 

UPROOTED

מנסה להתרומם, לגרד עצמי מהריצפה, להתקדם קדימה. מפרקת ומרכיבה מחדש מבנים שהפכו ארעים, במטרה להמשיך לנוע ולחפש את המבנה האולטימטיבי אותו אני מגדירה כבית. היצירה עלתה בבכורה והופקה במסגרת פסטיבל הרמת מסך ובתמיכה של משרד התרבות והספורט.

 

כוריאוגרפיה וביצוע: רביד אברבנל

עריכה מוסיקלית: אלון פרץ

תלבושות: Mizo, מיכל מוטיל, מלי אביב

 

רביד אברבנל רקדנית, יוצרת ומורה למחול. בוגרת המסלול להכשרת רקדנים, האקדמיה למחול ׳Codarts׳ ברוטרדאם ובעלת תואר Dance.B ותעודת הוראה במחול מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.

בין עבודותיה: Underneath, Crumbling, ALIZA, WildHome, HomeLima ו- HomeNC. זוכת מילגת DanceWEB מטעם משרד התרבות, מילגת השתתפות בתכנית כוריאוגרפים (ICR) ב-ADF ומילגת עידוד יצירה ע“ש אהוד מנור מטעם אמ“י. זוכת פרס כוריאוגרפיה בתחרות Solo Tanz Theatre ובפרס ביצוע בתחרות SoloDuo בגרמניה. מלמדת ומופיעה במסגרות שונות בארץ ובעולם.

 

שירה צהובה

נוצר במסגרת פסטיבל המחול הבינלאומי של ירושלים – מחול שלם יצירת מחול עכשווי שבאה לאתגר את הצורך התמידי של האדם בחיפוש אחר משמעות. באמצעות השרירותי היצירה בוחנת מחדש את מושג המשמעות ומציעה אפשרויות שונות להתייחסות אליו. המחפש אחר משמעות בעבודה יתקל שוב ושוב במחסומים ובסתירות עד שלא תוותר לו ברירה אלא להתמסר לחוויה עצמה.

 

כוריאוגרפיה- רותם וייסמן

רקדנים- יעל וכמן, תמר הוניג ועמית לנדאו

שותפה ליצירה – תמר הוניג

מוסיקה מקורית- שמי דהן ואדם אוצ'רי

עיצוב תלבושות- מלי אביב

 

רותם וייסמן, סיימה את לימודיה בתיכון האקדמיה למוסיקה ולמחול ,בירושלים בשנת 2015. במקביל לשירותה הצבאי במעמד של רקדנית מצטיינת השלימה שנתיים במסלול להכשרת רקדנים – תל אביב יפו \ בניהולם האומנותי של נעמי פרלוב ואפיר דגן.יצירתה "ותאמר האשה" השתתפה בפסטיבל גוונים במחול, סוזן דלל 2017, ב2018 לקחה חלק בתוכנית הכוריאוגרפיה Choreographic Exchange postgraduate program at SEAD SalzburgI.C.E – Internation

ב2018- 2019 רותם קיבלה רזידנסי של שנהSEAD- Salzburg Experimental Academy of Dance, Austria  

יצירתה באוהאוס זכתה במקום שני בתחרות הכוריאוגרפיה הבין לאומית של מחול שלם, ועלתה לאחר מכן בפסטיבל  PerformanceTag – Salzburg.  בקיץ 2019 רותם לקחה חלק בתוכנית הרזידנסי של סטודיו אלטה – בפראג צ'כיה.

יצירתה שירה צהובה הופיעה במסגרת שבוע המחול הבינלאומי בירושלים במסגרת הבכורות של מחול שלם.

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים